EMEKO

Naujienos

Europos Sąjungos parama - UAB „Emeko“ plėtrai

Bendrovė „Emeko“, UAB sėkmingai baigia įgyvendinti projektą „Emeko“, UAB verslo pradžia investuojant į energijos išteklius tausojančių šilumos gamybos įrenginių ir kondensacinės technikos gamybą“,

Skaityti plačiau

Statybos, energetikos ir metalo apdirbimo klasteris

Siekiant bendradarbiauti, UAB "ENERGIJOS TAUPYMO CENTRAS" kartu su UAB "Emeko" ir UAB "Amekus" 2015 m. rugsėjo mėn. 10 dieną pasirašė sutartį dėl "Statybos, energetikos ir metalo apdirbimo klasterio sukūrimo ir plėtojimo".

Skaityti plačiau

Nestandartinis „Emeko“ gaminys – pakeliui pas užsakovus

Panevėžiečių įmonei „Emeko“ užsieniečiai patikėjo pagaminti nestandartinį vientisą lenktą vamzdį. Šis darbas pareikalavo ypatingo preciziškumo, kai svarbus kiekvienas milimetras. Gaminys jau keliauja į užsienį.

Skaityti plačiau

Emeko sertifikuota pagal DNV GL taisykles

Įmonė sertifikuota I ir II klasės katilų ir slėginių įrenginių gamybai pagal DNV GL Pt.4 Ch.7. laivų taisykles.

Skaityti plačiau

Įmonių lygos čempionai

UAB "Emeko" krepšinio komanda - Panevėžio įmonių lygos čempionai trečius metus iš eilės.

Skaityti plačiau

Azoto gamybos modulis kontenerinio tipo

Emeko kartų su partneriais ETC, Kaeser and Parker suprojektavo ir pagamino azoto gamybos modulį konteinerinio tipo. NITRO šaltinio azoto generatorius veikia pagal slėgio svyravimo adsorbcijos (PSA) principą,  gaunant nuolatinis azoto dujų srautą iš švaraus sauso suspausto oro.

Skaityti plačiau

Naujos katilinės atidarymas Panevėžyje

Emeko didžiuojasi, kad buvo suteikta galimybė tiekti įrangą mūsų gimtajam miestui Panevėžiui, tuo pačių įtakojant klimato kaitą atlikus atsinaujinančios energijos šaltinių projektą. Nauja katilinė buvo oficialiai atidaryta dalyvaujant svečiams iš Panevėžio savivaldybės, Lietuvos vyriausybės bei energetinių įmonių. Emeko pagamino ir patiekė 8 MW biokuro katilą su kondensaciniu ekonomaizeriu bei kita technologine įranga.

Skaityti plačiau

Bendradarbiavimo sutartis su Kauno technologijos universitetu

Rugsėjo 17 d. KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto dekanė prof. Daiva Žostautienė ir UAB „Emeko“ direktorius Andrius Dagys pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šalys susitarė bendradarbiauti organizuojant studento mokomąją (išplėstinę) praktiką bei vykdant bendrus mokslinius tyrimus ir eksperimentinės plėtros (MTEP) projektus.

Skaityti plačiau

UAB „Emeko“ tapo AB „Zander & Ingeström“ atstovu Lietuvos rinkoje

UAB „Emeko“ tapo AB „Zander & Ingeström“ AB atstovu Lietuvos rinkoje.  „Zander & Ingeström AB“ įsteigta Švedijoje prieš 120 metų. Ši įmonė projektuoja ir gamina elektrodinius katilus:

Skaityti plačiau